Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Юрiй Васьков: Кабмін призначить нового тимчасового керівника Морської адміністрації

Кабінет міністрів України на засіданні 16 червня розгляне призначення виконуючого обов'язків голови Державної служби морського та річкового транспорту.Про це повідомив Юрій Васьков, заступник міністра інфраструктури, під час Всеукраїнського форуму «Україна 30». «Першочергове рішення — це, безумовно, зміна керівництва Морської адміністрації.

Я нагадаю, що це окремий центральний орган виконавчої влади, і рішення з цього питання приймає уряд. І ми сподіваємося, що вже на цьому тижні буде призначений новий виконуючий обов'язків», — зазначає урядовець.

Васьков сподівається, що в результаті конкурсу, який вже оголошений 9 червня, буде прозоро призначений професійний керівник на постійній основі. «Мета Міністерства інфраструктури — забезпечити якісну роботу єдиного сервісного вікна для моряків під повним контролем держави, а також спростити процедуру отримання моряками основних сервісів», — підсумував заступник міністра.

15 червня 2021
Джерело: Agravery.com
Tags: Васьков Юрий, КМУ, Мининфраструктуры, Морская администрация ГСМРТУ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author