Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Начальник адміністрації морського порту Ольвія Андрій Єгоров провів робочу зустріч

Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)
Начальник адміністрації морського порту Ольвія Андрій Єгоров провів робочу зустріч із Невіллом Біссеттом, директором компанії Кютерміналз Ольвія. 3 березня в адміністрації спеціалізованого морського порту Ольвія з метою встановлення засад для співробітництва та в рамках робочого візиту відбулась плідна дискусія з представниками ТОВ «Кютерміналз Ольвія».
Сторони обговорили поточний стан перехідного періоду за проєктом концесії, заплановані до реалізації товариством Кютерміналз Ольвія інфраструктурні проєкти, а також перспективи майбутнього співробітництва. Участь у заході взяли заступник начальника адміністрації порту з розвитку портової інфраструктури Володимир ЖИЛЬНИКОВ, заступник начальника адміністрації порту з безпеки Микола ПИХТІН, заступник директора ТОВ «Кютерміналз Ольвія» Надін Мойн МІАН, директор ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» Руслан Олейник, інші представники компанії Кютерміналз Ольвія та адміністрації морського порту.
👉Пан Невілл БІССЕТ звернувся до присутніх та висловив надію, що співпраця ТОВ «Кютерміналз Ольвія» з адміністрацією порту Ольвія сприятиме модернізації та розвитку інфраструктури морського порту.
«За сприятливих умов в найближчі 5 років після закінчення перехідного періоду товариство Кютерміналз Ольвія планує збільшити показник перевалки до 3,5-5 млн тонн вантажів на рік, а потім, протягом наступних 10 років - до близько 8 млн тонн на рік. Ми дуже вдячні адміністрації порту Ольвія за плідну співпрацю на етапі перехідного періоду та збираємось і надалі розвивати наше співробітництво в майбутньому», - повідомив Невілл БІССЕТТ.
🧐Під час зустрічі ретельну увагу приділили імплементації заходів концесійного договору, що стосуються формування цілісного майнового комплексу, роботі спільної комісії з встановлення фактичної наявності та стану майна, що входить до складу об’єкта концесії, планам з днопоглиблення в акваторії порту та БДЛК, а також порядку розробки технічних паспортів на причали.
🤝Андрій ЄГОРОВ у свою чергу зазначив, що адміністрація морського порту Ольвія високо цінує співпрацю з майбутнім інвестором та зазначив, що в рамках підтримання в належному технічному стані гідротехнічних споруд морського порту планується здійснити ряд заходів.
«В 2021 року філією заплановані до проведення роботи з експлуатаційного днопоглиблення в акваторії порту в об’ємі 380,52 тис м3, проведення водолазного обстеження причалів та берегоукріплень, а також виконання промірних робіт глибин акваторії», - наголосив Андрій ЄГОРОВ.
📌Нагадаємо, договір про передачу в концесію майна ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» та ДП «АМПУ» був укладений 20 серпня 2020 року. Відповідно до нього, катарська компанія QTerminals інвестує у розвиток порту близько 3,4 млрд грн. Крім цього, не менше 80 млн грн буде вкладено в місцеву інфраструктуру.
Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят и люди стоят)

Tags: Егоров Андрей, Октябрьск, Ольвия, Порты
Subscribe

Posts from This Journal “Егоров Андрей” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author