Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

У Чорному морі найбільша за останні 10 років кількість медуз-корнеротів


В Одеській затоці у морі зафіксована велика кількість  медуз-корнеротів, що мають досить значний розмір. Небезпечні вони тим, що  залишають на тілі сильні опіки.

"Особливо багато медуз плавають за хвилерізом. Там ще досить тепла вода, на відміну від узбережжя. Такої кількості корнеротів  не зустрічав за останні десять років. Медузи величезного розміру, вони йдуть щільним шаром уздовж берегового течії", - свідчить  відео у  Facebook голови громадської організації "Зелений лист" Владислава Балинського.  Балинський стверджує, що купатися в морі тепер варто з особливою обережністю.

Медуза корнерот (Rhizostoma pulmo) - найбільша медуза Чорного і Середземного морів. Медуза належить до виду Корнероти (лат. Rhizostomeae) і може досягати 50-60 см в діаметрі і важити 10 кг.

https://greenpost.ua/

Tags: Медузы, Чёрное море
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author