Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Флот України поповниться найбільшою баржею


Ізмаїльські підприємства приступили до будівництва найбільшої за своїми характеристиками 128-метрової баржі для Світловодського річкового терміналу.
Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію ГО СП “ДУНАЙСУДНОСЕРВІС”.   Підприємства які займаються будівництвом “ДУНАЙСУДНОСЕРВІС” і “Дунайсудноремонт” кажуть, що це буде найбільша баржа в історії: її вантажопідйомність становить 6000 тонн, подібних барж в Україні раніше не будували, зазначають у компанії.


Максимальна довжина судна типу “ріка-море” становитиме 127,6 м, ширина – 16,3 м, осадка – 3,8 м. Надводний габарит порожнього судна – 6,7 м, водотоннажність в прісній воді 6000 т, в морській воді на осадку 3,8 м – 7418 т.

“До теперішнього часу наш завод будував баржі меншою вантажопідйомності – місткістю 1000 тонн довжиною 73 м з осадкою 1,80 м. Нове, більш складне і велике замовлення, стане для менеджменту та колективу не просто наступним, а важливим і якісним етапом розвитку підприємства”, – прокоментував директор ПрАТ “ДУНАЙСУДНОСЕРВІС” Станіслав Чімбер.

https://dilo.net.ua/

Tags: Измаил, Судостроение
Subscribe

Posts from This Journal “Судостроение” Tag

promo moryakukrainy july 25, 21:11
Buy for 10 tokens
Дни памяти Константина Паустовского (умер 14.07) - растянулись на целую неделю. Сначала Одесса встречала литературного секретаря Паустовского Валерия Дружбинского. Затем кают-компания «Морская библиотека Одессы» посетила Санжейский маяк, где писатель отдыхал летом 1960 года.…
Comments for this post were disabled by the author