Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Фахівці у європейському річковому судноплавстві зацікавилися Україною

В.о. начальника Держгідрографії Дмитро ПАДАКІН разом із профільними фахівцями установи зустрівся з експертами з навігаційного забезпечення судноплавства на внутрішніх водних шляхах, представниками проєкту ЄС «Сприяння транспортному розвитку річки Дніпро», Касом Віллемсом й Рене Кістом (Королівство Нідерланди).
Обговорено питання забезпечення функціонування й модернізації наявних берегових і плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) вздовж основного суднового ходу української частини річки Дніпро та судноплавної частини річки Південний Буг. Іноземні експерти також виявили інтерес до питань взаємного обміну інформацією про навігаційну обстановку на внутрішніх водних шляхах України між центром навігаційно-гідрографічної інформації (ЦНГІ) Держгідрографії та українськими Річковими інформаційними системами (РІС), національним оператором яких в Україні є філія «Дельта-Лоцман» ДП «АМПУ».

У зустрічі також взяли участь представники філії установи «Укрморкартографія», яка спеціалізується на підготовці, виданні й оновленні морських і річкових електронних і паперових навігаційних карт та посібників для судноводіїв. Нідерландські експерти високо оцінили рівень та якість українських карт на внутрішні водні шляхи, які видаються установою з 2007 року.
Є сподівання, що зустріч позитивно вплине на зміцнення стосунків і подальшу конструктивну співпрацю установи з цим та іншими проєктами Євросоюзу, спрямованими на відновлення і розвиток транспортного сполучення Дніпром та іншими судноплавними річками нашої держави.

Державна установа "Держгідрографія"
Tags: Гидрография, Судохоство, Украина
Subscribe

Posts from This Journal “Судохоство” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author