Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

60% світового океану постраждало від впливу людини

Морські корали та водорості найбільше постраждали від впливу людини - їх кількість у світових водах стрімко скорочується.
Про це йдеться в дослідженні американських біологів з Національного центру екологічного аналізу та синтезу. Вчені підрахували, наскільки згубним виявився вплив людства на екосистему світового океану. За їх підрахунками, більше половини всіх вод на Землі вже постраждали від руки людини.

Вчені оцінювали комплексний вплив діяльності людини: забруднення харчовими відходами, полювання на морських мешканців, рибальську справу та ін. Крім того, стимулом до зникнення багатьох морських видів послужило глобальне потепління, яке призвело до зростання рівня кислотності й температури води.

Найбільше постраждали прибережні регіони Австралії, Східної Європи та Західної Африки. Водночас, позитивні тенденції були помічені у водах Великобританії, Данії та Японії.

Але вчені попереджають, що без комплексного підходу до вирішення проблеми незабаром зміни в світовому океані будуть незворотними.

https://iod.media
Tags: Океан, Экология
Subscribe

Posts from This Journal “Экология” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author