Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

З Києва до Антарктиди відправили нову групу полярників


У столиці сьогодні проводжали у літню експедицію на антарктичну станцію «Академік Вернадський» нових українських полярників, серед яких були й дві жінки.
Про це повідомили на сайті Міністерства освіти. Сьогодні, 26 березня, полярники поїхали на станцію, щоб замінити своїх попередників та обов’язково продовжити ряд спостережень, які мають бути безперервними. Також заплановано розпочати кілька нових програм.

Цікаво, що до команди 24-ї Української антарктичної експедиції вперше за 20 років увійшли жінки. Також варто відзначити, що все екіпірування виготовлене в Україні, це також вперше за всі роки роботи у Антарктиді.

Полярників відібрали на основі відкритого конкурсу, що також новина, та без гендерних обмежень, які існували раніше. В експедицію увійшли дві жінки, всього учасників 12. Лілія Гриневич наголосила, що четверо з них є новачками. Наймолодшому учаснику експедиції виповнилося 27, а найстаршому – 47.

https://stolychno.news

Tags: Антарктида, Украина, Экспедиции
Subscribe

Posts from This Journal “Антарктида” Tag

promo moryakukrainy март 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author