Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

У Миколаєві завершують ремонт ракетного катера “Прилуки”


На Миколаївському суднобудівному заводі завершується доковий ремонт ракетного катера “Прилуки”. Це перший етап ремонту, після чого, катер буде виведено з доку, а ремонтні роботи продовжені вже на воді, передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на facebook сторінку Миколаїв – місто корабелів.

За час доки ракетний катер стояв у плавучому доку, було виконано значний обсяг робіт з відновлення зовнішньої обшивки, елементів конструкції корпусу, забортної арматури, цистерн та ін.

Ракетний катер “Прилуки” зайшов на ремонт до Миколаївського суднобудівного заводу у вересні. Після того, як “Прилуки” виведуть з плавучого доку, його місце займе буксир “Володимир Іванов”, що зайшов на суднобудівний завод тиждень тому.
Нагадуємо, в останні години 2017 року у територіальних водах України було виявлено судно під прапором Танзанії, яке обґрунтовано підозрювалося в перевезенні незаконних вантажів.

Керуючись положеннями законодавства України, а також Конвенцій ООН з морського права та про боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речовин, з метою пошуку судна та подальшого стеження за його діями за розпорядженням командного центру ВМС ЗС України в море вийшов ракетний катер «Прилуки», який відкрив вогонь по судну-порушнику.

blackseanews.net
Tags: ВМФ, Николаев, Судоремонт
Subscribe

Posts from This Journal “Судоремонт” Tag

promo moryakukrainy july 25, 21:11
Buy for 10 tokens
Дни памяти Константина Паустовского (умер 14.07) - растянулись на целую неделю. Сначала Одесса встречала литературного секретаря Паустовского Валерия Дружбинского. Затем кают-компания «Морская библиотека Одессы» посетила Санжейский маяк, где писатель отдыхал летом 1960 года.…
Comments for this post were disabled by the author