Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Морська охорона реформується


30-31 жовтня в Одесі відбувся круглий стіл із питань розвитку Морської охорони Держприкордонслужби України за підтримки Програми з питань експортного контролю та безпеки кордонів Посольства США в Україні. До участі були запрошені представники правоохоронних структур іноземних держав, у віданні яких є охорона морських кордонів, а також Європейського агентства з охорони зовнішніх кордонів країн-членів Європейського Союзу (Frontex). У рамках посилення морської компоненти в системі охорони державного кордону України в Держприкордонслужбі було створено Регіональне управління морської охорони.

Це новий керівний орган, на який практично покладено організацію, аналітику, планування та впровадження відповідних рішень щодо охорони державного кордону в Чорному, Азовському морях та на річці Дунай.
До новоствореного регіонального управління увійшли усі існуючі загони морської охорони, а також навчальний центр з підготовки персоналу. Крім того, у найближчій перспективі планується розгортання ще одного загону, дивізіонів кораблів та катерів, підрозділів спеціального призначення. Усі реорганізації та реформи викликані потребою оптимізувати розподіл сил та засобів Морської охорони у зоні її відповідальності.

У рамках круглого столу Начальник Регіонального управління морської охорони Держприкордонслужби контр-адмірал Олег Костур презентував іноземним колегам Програму розвитку Морської охорони на період 2019-2021рр. Вона має на меті вдосконалення нормативно-правового забезпечення діяльності Морської охорони, та оптимізацію системи управління і логістики. Програма дозволить підвищити ефективність контролю територіального моря та внутрішніх вод, забезпечити постійну присутність корабельно-катерного складу Морської охорони у морі, адекватно реагувати на виклики та загрози у Азово-Чорноморському регіоні.

Прес-реліз Морської охорони Держприкордонслужби
Tags: Морская охрана, Одесса, Украина
Subscribe

Posts from This Journal “Морская охрана” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author