Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Українець із викраденого піратами швейцарського судна повернувся додому

Українець, який перебував на викраденому піратами швейцарському судні MV Glarus, у вівторок повернувся додому. Про це у своєму Twitter-акаунті повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Міністр подякував усім причетним до порятунку екіпажу судна. "Один із 12 членів екіпажу українець Валерій Зубицький вже 30 жовтня повертаэться додому в українську Одесу", - повідомив Клімкін.

Швейцарське торгівельне судно MV Glarus пірати викрали у нігерійських водах 22 вересня. Балкер вийшов із нігерійського порту Лагос із партією зерна. Напад стався в 45 милях на південний захід від острова Бонні.

На борту судна перебували 12 моряків – семеро філіппінців, хорват, боснієць, словенець, румун та українець. Пірати утримували їх у секретному місці в Африці протягом місяця, поки в неділю не стало відомо про їхнє звільнення, пише швейцарське видання Blick.
Подробиці операції зі звільнення заручників не відомі, проте видання припускає, що судноплавна компанія заплатила викуп.

eurointegration.com.ua
Tags: Безопасность мореплавания, Пиратство
Subscribe

promo moryakukrainy Березень 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author