Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

У в'язницях за кордоном утримують майже 300 українських моряків


У пенітенціарних закладах за кордоном станом на 9 жовтня утримуються понад 290 українських моряків, які підрозрюються у перевезенні нелегальних мігрантів, а також у контрабанді вибухових речовин і тютюнових виробів до третіх країн. Про це заявив директор Департаменту консульскої служби МЗС Сергій Погорельцев на конференції з презентації проекту щодо попередження залучення моряків до злочинів на морі, повідомляє Департамент у Facebook.

"Необхідність реалізації проекту викликана збільшенням кількості арештів правоохоронними органами іноземних держав українських моряків за підозрою у перевезенні нелегальних мігрантів, а також у контрабанді вибухових речовин і тютюнових виробів до третіх країн. Станом на 9 жовтня понад 290 українських моряків утримуються в пенітенціарних закладах за кордоном", - сказав Погорельцев.

Як поінформували у Департаменті, голова Профспілки робітників морського транспорту України Михайло Кірєєв у своєму виступі підкреслив, що проблема втягування моряків у злочини на морі має глобальний характер і актуальна для більшості держав світу. Зокрема, судна з українцями на борту затримували в портах Греції, Італії, Франції, Іспанії, Лівії та Нігерії.

МЗС і Профспілка робітників морського транспорту України презентували учасникам конференції проект заходів, спрямованих на реалізацію двох основних напрямів дій: удосконалення роботи щодо захисту прав заарештованих українських моряків, а також запобігання подальшому втягуванню моряків у кримінальні правопорушення.


https://www.ukrinform.ua

Tags: МИД, Подфлажники, Работа в море
Subscribe

Posts from This Journal “Работа в море” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author