Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Керівники полярних проектів тікають з Антарктиди


19 серпня на сайті stuff.co.nz з’явилася інформація про відставку Пітера Беггса і Шарона Хантера, які від імені Нової Зеландії ведуть діяльність на території Антарктиди. Завдання компанії Antarctica NZ – підтримувати наукові та екологічні дослідження. Останнім завданням була побудова бази Скотта, на яку керівництво компанії виділило 150 млн доларів. На жаль, роботи так і не почалися, так як Пітер Беггс різко покинув свій пост.

Свої реальні побоювання Шарон і Пітер не розголошують. У всіх нібито сімейні проблеми. При цьому варто відзначити, що будь-які подібні спонтанні рішення – це хрест на подальшій кар’єрі. Швидше за все, в Антарктиді щось відбувається, раз під будь-якими приводами провідні люди звідти втікають.

Полковник ВПС США Базз Олдрін, схиляється до думки, що на Південному полюсі знаходиться зло. Подібну заяву Базз залишив в Твіттері. Поки що неможливо сказати, що знають менеджери міжнародних проектів: це стане ясно трохи пізніше.

http://dialogs.org.ua
Джерело

Tags: Антарктида
Subscribe

Posts from This Journal “Антарктида” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author