Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Українські полярники відновлюють морську програму досліджень


Фото: Український інтерес/Юрій Шкода
Очільник Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий в інтерв’ю “Українському інтересу” розповів, що українські полярники вперше через багато років відновлюють програму морських досліджень біля берегів Антарктиди.Задіюємо потенціал партнерства між державою та українським приватним бізнесом. У Південному океані в районі протоки Брансфілда працює український крилеловний траулер. Ми домовились із власниками цього судна, що вони безкоштовно візьмуть на борт наших дослідників. Під час ловлі криля вчені зможуть брати потрібні зразки й проводити дослідження”, – розповів Дикий.

Читайте також: Українська Антарктида: що і для чого досліджувала 22 експедиція?

Також, за його словами, кілька наших дослідників підуть у рейс на іспанському судні “Гесперідес”, який здійснюватиме геологічні дослідження вулканів підводної дуги Скоша.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки відновлює морські дослідження. Уже стартував конкурс для дослідників і створюється концепція розвитку до 2023 року.

https://uain.press

Tags: Антарктида
Subscribe

Posts from This Journal “Антарктида” Tag

promo moryakukrainy july 25, 21:11
Buy for 10 tokens
Дни памяти Константина Паустовского (умер 14.07) - растянулись на целую неделю. Сначала Одесса встречала литературного секретаря Паустовского Валерия Дружбинского. Затем кают-компания «Морская библиотека Одессы» посетила Санжейский маяк, где писатель отдыхал летом 1960 года.…
Comments for this post were disabled by the author