Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

В Японії спустили на воду есмінець нового класу


Корабель Maya DDG 179 ввійде в склад флоту в 2020 році. В Японії спустили на воду перший корабель нового класу есмінців із покращеним потенціалом для протиракетної оборони в рамках проекту 27DDG. Про це повідомляє Defense News.
Офіційну церемонію, яка відбувалася в Йокогамі, відвідав міністр оборони країни Ітсунорі Онодера. Майбутній есмінець Maya (DDG179), який має водозміщення 8200 тонн, матиме на озброєнні радар AN/SPQ-9B і бойову систему Aegis Baseline J7.


На озброєнні в даного есмінця зможуть бути ракети SM-2 Block IIA та SM-6. Особливістю корабля DDG179 є наявність вперше в японському флоті системи Cooperative Engagement Capability.

Дана система, яка була отримана в рамках домовленості із США 2015 року, дозволятиме новим японським есмінцям обмінюватися інформацією із американськими кораблями і літаками розвідки для того, щоб застосовувати її для ведення бойових дій.

Очікується, що есмінець Maya (DDG179) повністю ввійде в склад японського флоту в 2020 році.

https://glavcom.ua/
Tags: ВМФ, Судостроение, Япония
Subscribe

Posts from This Journal “Судостроение” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author