Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

ЄС перенесе штаб-квартири місій по боротьбі з піратством з Британії до Франції та Іспанії


Фото AFP/GETTY IMAGES
Штаб-квартира місії Європейського Союзу по боротьбі з піратством на узбережжі /Сомалі буде перенесена з Великої Британії до Франції та Іспанії наступного року через Brexit. Про це повідомляє Euractiv, передає "ЄП".

Оперативний штаб EU NAVFOR переміститься з бази Нортвуд у Північному Лондоні до іспанського приморського міста Рота після 29 березня 2019 року, коли Британія вийде з ЄС.

Між тим, центр морської безпеки "Африканський ріг" (MSCHOA) буде переведений у французьке місто Брест. Лідери ЄС також погодились продовжити мандат місії до грудня 2020 року.

Місія, що також називається операцією "Атланта", була започаткована у грудні 2008 року, і спрямована на захист суден, що належать до Світової продовольчої програми та Місії Африканського Союзу в Сомалі, яка веде війну з джихадистською групою "Аль-Шабааб".

Її мандат було розширено, щоб охопити боротьбу з піратством та збройними пограбуваннями на узбережжі Сомалі та контролювати риболовну діяльність в регіоні.

Цей крок не є сюрпризом - відповідно до законодавства ЄС агентства блоку не можуть бути розташовані в країнах, що не є членами ЄС.

Минулого року вже було прийнято рішення про переведення з Лондона Європейського агентства з лікарських засобів до Амстердама та Європейської банківської організації до Парижа.

http://day.kyiv.ua
Tags: Безопасность мореплавания, Международные структуры, Пиратство
Subscribe

Posts from This Journal “Международные структуры” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author