Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

У Японському морі знайшли крейсер «Дмитрий Донской», потоплений у бою в 1905 році


Південнокорейська компанія Shinil Group виявила на дні Японського моря російський крейсер «Дмитрий Донской», який був потоплений після Цусімської битви у травні 1905 року.  Про це повідомляє Yonhap.  У компанії Shinil Group розповіли, що знайшли корабель на глибині 434 метри біля південнокорейського острова Уллиндо.

Представники компанії заявили, що планують підняти судно на поверхню, хоча воно дуже постраждало від обстрілів.

Відомо, що «Дмитрий Донской» йшов до Владивостоку після Цусімської битви, але японські кораблі наздогнали його та потопили.


Також з цим кораблем пов’язані чутки про те, що він нібито перевозив близько 200 тонн золота. Однак спеціалісти Shinil Group заявили, що поки нічого не знайшли.

Цусімська битва — остання і визначальна битва на морі під час російсько-японської війни 1904-1905 років. Вона тривала з 27 по 28 травня 1905 року. У цьому бою біля острова Цусіма японський адмірал Тоґо Хейхатіро розгромив дві третини 2-ї Тихоокеанської ескадри російського флоту під командуванням віце-адмірала Зіновія Рожественського.https://hromadske.ua
Tags: Находки, Японское море
Subscribe

Posts from This Journal “Японское море” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author