Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Вчені візьмуть ДНК у Лохнеського чудовиська


Керівник проекту вважає, що в озері мешкають невивчені тварини, які могли прийматися місцевими жителями за чудовисько. Міжнародна група вчених під керівництвом Нілу Геммела (Neil Gemmell) з Університету Отаго (Нова Зеландія) планує зібрати проби води з озера Лох-Несс для виявлення ДНК всіх тварин, які мешкають в ньому. Дослідники сподіваються, що їм вдасться визначити, що за істоти могли стати причиною появи легенди про чудовисько Нессі.

За словами фахівців, основна мета проекту — тестування методів виділення фрагментів ДНК з навколишнього середовища. Однак Геммел впевнений, що його команді вдасться виявити раніше невідомі види організмів, які крупніше бактерій. Вчений вважає, що в озері мешкають тварини, які могли прийматися місцевими жителями за чудовисько.

В ході дослідження зразки води будуть взяті з 300 точок на озері на різній глибині. Деякі точки відбору знаходяться в тих місцях, де зовсім недавно спостерігалося «чудовисько». Проби потім будуть пропущені через мікрофільтри, захоплюючі біополімери. Проте із-за швидкої деградації нуклеїнових кислот у воді може бути виявлена ДНК, вік якої два-три дні.

https://svidok.online
Tags: Мифы, Тайны мира
Subscribe
promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author