Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

У Запоріжжі відкривається Музей науки

Музей Науки - це історія юного робота, який поставив собі за мету зрозуміти, як влаштований світ навколо нас. А коли почав розуміти, він був у захваті. Тепер, як і будь-якій дитині в такій ситуації, йому не терпиться поділитися всім, що він дізнався. Відкриття заплановано на 16 червня.

Робить це Флік у вигляді захоплюючого квесту, де ви зіткнетеся з дивовижними експериментами, інтерактивними експонатами, пізнавальними мультфільмами і незвичайними завданнями. Тут ви не тільки весело проведете час, але і дізнаєтеся багато корисних Лайфхаків.

Кожна екскурсія проходить в форматі квесту. Екскурсію проводить Робот Флік з екрану монітора. Робить це Флік у вигляді захоплюючого квесту, де Ви зіткнетеся з дивовижними експериментами, інтерактивними експонатами, пізнавальними мультфільмами і незвичайними завданнями. Тут Ви не тільки весело проведете час, але і дізнаєтеся багато корисних Лайфхак. Екскурсовод лише допоможе виконати завдання.

Побувати в Музеї Фліка буде однаково цікаво як дорослим, так і дітям від 8 років. Це шанс дізнатися більше про можливості свого організму і навіть стати частиною команди зарозумників, бажаючих утворювати суспільство.

Музей Науки у Фліка знаходиться в г. Запорожье, ул. Троїцька, 29/16, 4 поверх (будівля Обласного Краєзнавчого музею).

https://zaporizhzhia.city

Tags: Музеи
Subscribe
promo moryakukrainy март 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author