Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

В Антарктиді зафіксували рекордну за 200 років кількість снігу

Учені зафіксували рекордні снігопади в Антарктиді — кількість опадів у 21 столітті на 10% перевищує показники, що були 200 років тому.
Про це повідомляє ВВС.На континенті у період з 2001 до 2010 роки випало 272 мільярди тонн снігу. Річний обсяг опадів еквівалентний обсягу води у двох Мертвих морях. Також цієї кількості води вистачило б, щоби занурити Нову Зеландію на 1 метр вглиб.

Команда британських дослідників з Інституту вивчення Антарктики пробурили 79 свердловин на континенті та вивчили товщину замерзлих опадів. За допомогою хімічного аналізу вдалося визначити кількість опадів кожного року.

«Теоретично, чим більше нагрівається Антарктида, тим більш вологою повинна бути атмосфера. Це призводить до збільшення снігопадів. І те, що ми демонструємо в дослідженні, підтверджує це», — заявила голова дослідницької команди доктор Ліз Томас.

https://hromadske.ua
Tags: Антарктида, Глобальные процессы, Снег
Subscribe

Posts from This Journal “Антарктида” Tag

promo moryakukrainy july 25, 21:11
Buy for 10 tokens
Дни памяти Константина Паустовского (умер 14.07) - растянулись на целую неделю. Сначала Одесса встречала литературного секретаря Паустовского Валерия Дружбинского. Затем кают-компания «Морская библиотека Одессы» посетила Санжейский маяк, где писатель отдыхал летом 1960 года.…
Comments for this post were disabled by the author