Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Створили рибу-дослідника
Розробили новий спосіб дослідження підводного довкілля. Винахідники із США зможуть вивчати морську фауну без особливого втручання.
В Массачусетському технологічному інституті вчені поставили за мету створити пристрій для фіксування підводного світу без відлякування морських жителів.
Попередні моделі доводилось об'єднувати за допомогою кабелю з оператором. Поведінка мешканців фауни змінюється в присутності людей.
Робот пересувається майже, як справжня риба. Має плавники та ворушить хвостом.

"Нова версія SoFi для Soft Robotic Fish - це крок вперед від попередніх поколінь роботизованих риб, оскільки нею можна маневрувати вгору і вниз на глибину до 18 метрів. Є камера, вбудована в риб'яче око. І робот не просто схожий на рибу; він також рухається, як вони, має хвилястий хвіст, щоб просуватися у воді", - повідомляє журнал Science Robotics.

Рибу-дослідника випробували на кораловому рифі, поблизу остова Фіджі. Морських жителів не лякає присутність робота, йому вдається підпливати достатньо близько.

https://gazeta.ua/

Tags: Роботы, Рыба
Subscribe

Posts from This Journal “Роботы” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author