Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

В Італії відкрили підводні тунелі та вулиці, яким 3 тисячі років


Археологи виявили залишки найдавнішого порту Неаполя яким близько 3000 років. На сенсаційну знахідку натрапили під час дослідження дна поблизу замку Кастель-дель-Ово. Про це повідомляє TVP.
Група дайверів виявила чотири тунелі довжиною близько 10 метрів кожен. За оцінками експертів, їх використовували для швартування кораблів близько 2,5 тисяч. років тому під час зниження рівня води.
Також відкрито залишки вулиці з коліями, що утворилися внаслідок постійного проїзду гужового транспорту та рову, який ймовірно використовували для оборони.
«Відкриті руїни, можливо були залишками першого порту Неаполя, а це означає, що ми натрапили на ключовий момент у розвитку цього великого міста», – заявив Маріо Негрі з Міжнародного університету мов і засобів масової інформації (IULM) в Мілані, що фінансував дослідження.

Порт в Неаполітанській затоці був заснований майже 3 тисячі років тому грецькими колоністами. Вони називали його Парфенопом, на честь міфічної сирени, яка за легендою купалася в цих водах. Натомість більше поселення – Неаполіс (гр. Нове місто) засновано трохи далі від порту.

https://zik.ua
Tags: Археология, Италия
Subscribe

Posts from This Journal “Археология” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author