Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Тисячі птахів, що повертаються із теплих країв, зупиняються перепочити на Одещині


Декілька днів поспіль у Тузловських лиманах фахівці фіксують велику кількість птахів, що повертаються з теплих країв.
На територію національного природного парку "Тузлівські лимани" прилітають птахи з Африки та країн Середземномор'я. Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник науково-дослідницького відділу парку "Тузлівські лимани" Іван Русєв.

"Не встиг ще зійти сніг, ще тримається лід на лиманах, а тисячі і тисячі птахів накопичуються на мілководдях лиманів, відкритих від льоду і в прибережній зоні Чорного моря, щоб просочитися і летіти далі", - пише він.

За словами Русєва, зараз у нацпарку можна побачити таких птахів, як турухтани, чайки, кулики-сороки, червоноголові нирки, чубата чорніти, свіязі, шилохвіст та інші. "Величезне значення має дика піщана пересип Тузловських лиманів, яка є і їдальнею і місцем відпочинку мігрантів. І сьогодні мені в черговий раз вдалося переконатися в її значущості, де ми нарахували кілька тисяч водно-болотних птахів, побувавши на всій її довжині в чотири десятки кілометрів", - йдеться у повідомленні Русєва.

Нагадаємо, цієї зими у Тузлівських лиманах помітили теплолюбивого фламінго.

Tags: Лиманы, Одесская область, Птицы
Subscribe

Posts from This Journal “Лиманы” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author