Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

НАБУ оголосило підозру у справі розкрадання торгового морфлоту


Національне антикорупційне бюро оголосило підозру екс-директору компанії Zealand Holdings Inc. та екс-президенту ПрАТ СК «Сі Трайдент» у справі про розкрадання морського торгового флоту. Про це повідомляє прес-служба НАБУ. "31 січня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру двом особам у вчиненні злочинів за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України («Розтрата майна в особливо великих розмірах»). Йдеться про екс-директора компанії Zealand Holdings Inc. та екс-президента ПрАТ СК «Сі Трайдент» (100% обох компаній належать державі). Останнього затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України", - йдеться у повідомленні.
Слідство встановило, що екс-президент ПрАТ СК «Сі Трайдент» спільно з колишнім директором компанії Zealand Holdings Inc. та іншими службовими особами Міністерства інфраструктури України з порушенням вимог законів «Про холдингові компанії в Україні», «Про управління об’єктами державної власності», використовуючи довіреність Мінінфраструктури здійснили відчуження за заниженими цінами морських торговельних суден African Lark, Etna, Elbrus та Everest, переданих міністерством як внесок до статутного фонду АСХК «Сі Трайдент».

Внаслідок таких дій державі заподіяно збитків на загальну суму понад 219 млн грн, що підтверджено висновками судово-економічної експертизи.
Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.
Досудове розслідування зазначених фактів детективи НАБУ розпочали у грудні 2015го
після передачі відповідних матеріалів із Генеральної прокуратури за підслідністю.

ukrinform.ua
Tags: Криминал
Subscribe

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author