Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

На узбережжі Азовського моря збудують унікальний вітряк


У Запорізькій області на узбережжі Азовського моря побудують ще одну вітряну електростанцію. Половину турбін встановлять вже в 2018 році, а всього їх буде близько півсотні. Поставить турбіни світовий лідер виробництва вітроенергетичного обладнання - General Electric. З цією компанією договір на поставку, установку і обслуговування устаткування підписала компанія ДТЕК.

26 турбін першої черги змонтують вже до кінця 2018 року. Ці установки стануть найпотужнішими в Україні, а інноваційні технології, що застосовуються на станції, не мають аналогів у Східній Європі.

Приморська ВЕС дасть Україні близько 770 мільйонів кіловат-годин чистої енергії, а це - забезпечення електрикою майже 400 тисяч українських сімей, а ще - робочі місця, податкові відрахування і зміцнення інвестиційного іміджу країни на міжнародній арені.

Зведення Приморської «вітроферми» обійдеться в 300 мільйонів євро. це - приватні інвестиції, залучені компанією ДТЕК, і ще один крок у виконанні Україною її міжнародних зобов'язань, одне з яких - вже в 2020 році отримувати з відновлювальних джерел 11% електроенергії

http://agro-business.com.ua

Tags: Азовское море, Энергетика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author