Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Найбільша акумуляторна батарея від компанії Маска запрацювала в Австралії


В Австралії в п'ятницю до загальної енергомережі підключена найбільша в світі літій-іонна акумуляторна батарея, побудована американською компанією Tesla Ілона Маска, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Загальна потужність батареї Powerpack становить 100 МВт, а ємність - 129 МВт-год. Вона може забезпечити електроенергією близько 30 тисяч будинків протягом години.

Заряджатиметься батарея від відновлюваних джерел енергії парку вітряних електростанцій Hornsdale, а потім постачатиме електрику в пікові години.

1 грудня, коли в Австралії починається літо, батарея почала подачу електроенергії в мережу штату Південна Австралія.

"Південна Австралія зараз є лідером в світі за регульованою відновлюваною енергетикою", - заявив під час запуску батареї прем'єр-міністр штату Південна Австралія Джей Ветерілл.

Засновник Tesla Ілон Маск пообіцяв, що збере акумуляторну батарею за сто днів з моменту підписання угоди. Роботи стартували 30 вересня і на зборку батареї пішло лише 60 днів.

Джерело: УНН
Tags: Австралия, Энергетика
Subscribe

Posts from This Journal “Энергетика” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author