Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

США ПОЧАЛИ БУДІВНИЦТВО КОМАНДНОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО ФЛОТУ В ОЧАКОВІ

В Очакові на півдн іУкраїни  будівельнічастини ВМС США в рамках програми з надання військовоїдопомоги працюють на будівництві Центру оперативного управління флотом ВМС України. Про цеповідомила прес-служба ВМС США. Роботи на місцібази стартували 25 липня, проте до цього з квітня Україна і США підписували контракти, укладали договори, узгоджувалипроектну документацію і питання логістики.

"Початок будівництва в Україні є значнимдосягненням для NMCB 1. Наша здатністьпідтримати в максимальному ступеніпрагнення  України до Європим  аєстратегічнезначення. Результатом стане  поліпшення інфраструктури, підвищення її обороноздатності, зміцнення наших відносин і новіможливості для організації навчання", - заявив молодший лейтенант Джейсон Макджи.

Військове командування країниотримає в Очаков іповний спектр інструментівуправління флотом, що забезпечить більш оперативне та адекватне прийняття критично важливих рішень в складних ситуаціях.
Американські військові не обмежаться будівництвом цього центру. Пізніше підрозділ Seabees візьметься за будівництво доків та ремонтних майстерень, а також контрольно-пропускнихпунктів з огорожею по периметру бази.
Раніше повідомлялося, що США зацікавлені в підвищенні обороноздатності України, щоб запобігти подальшого вторгнення на її територію.

tsn.ua
Tags: ВМФ, Очаков, США
Subscribe

Posts from This Journal “Очаков” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author