Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Ледве відкачали відпочиваючого, який в стані алкогольного сп'яніння намагався зловити дельфіна


У курортному селищі Залізний Порт на Херсонщині відпочиваючий ледь не позбувся власного життя, маючи намір зловити дельфіна.
Побачивши плавник характерної форми, що розтинає воду метрах в двадцяти, відпочиваючий напідпитку поставив собі за мету будь-що-будь зловити тварину, і швидко поплив за ним.
Однак дельфін без труднощів від переслідувача відірвався, а того швидко залишили сили - він став захлинатися, і пішов на дно.
Оскільки справа була на околиці пляжу, ніяких рятувальників там не водилося, і любитель дельфінів потонув би, якби не очевидці. Інші відпочивальники підпливли до місця занурення невдалого плавця, і доставили його на берег - той вижив, хоча і встиг добряче напитися морської води.
Втручання медиків не знадобилося, хоча їх ця історія зовсім здивувала. Люди в білих халатах кажуть, що п'яні гуляки химерують тут постійно.
Заступник головного лікаря обласного територіального Центру екстреної медичної допомоги Інеса Чамлай повідомила: в розпал курортного сезону з Залізного Порту щодня надходить 36-50 викликів від курортників. І кожен десятий з них - від пацієнта, що перебуває в стані алкогольного сп'яніння.
Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Джерело: ХЕРСОНЦІ
Tags: Дельфины, Лето, Спиртное
Subscribe

Posts from This Journal “Дельфины” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author