Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

У Нацполіції з’являться повітряні і водні підрозділи


Наразі триває набір та навчання до спеціального підрозділу тактичної поліції. Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що у відомстві планують створити повітряні і водні підрозділи. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

«З технічного блоку ми поставили собі на меті відродження сучасних гелікоптерних груп. Швидких груп поліції, які використовують човни. Тому що в нас велика прибережна, морська та річкова зони», - зазначив голова Нацполіції.

За його словами, наразі поліція більш тісно співпрацює з колегами з Державної прикордонної служби, Національної гвардії та інших силових структур.

Князєв зазначив, що наразі триває набір та навчання до спеціального підрозділу тактичної поліції. Співробітники цього підрозділу будуть забезпечувати публічну безпеку під час масових заходів.

http://glavcom.ua/

Tags: Полиция, Украина
Subscribe

Posts from This Journal “Полиция” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author