Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

В Україні набули чинності нові правила грошових переказів за кордон

Скасування обмеження для громадян на переказ коштів за кордон в 150 тис. гривень/місяць набуло чинності. З 12 червня українці отримали можливість здійснювати перекази коштів за кордон без обмеження по сумі.
Відповідна норма, закріплена постановою НБУ №44 від 30 травня, набула чинності 12 червня.
До сьогоднішнього дня діяло обмеження для громадян на переказ коштів за межі України для неторгових операцій сумою не більше 150 тис. гривень/місяць, передають Українські новини. З 12 червня обмеження скасовано.

Нагадаємо, що наприкінці травня правління Національного банку прийняло рішення про скасування низки адміністративних обмежень на валютному ринку.

Раніше Нацбанк встановив вимоги до діяльності кредитних посередників у сфері споживчого кредитування згідно з новим ЗУ Про споживче кредитування. Закон України № 1734-VIII Про споживче кредитування набуває чинності з 10 червня 2017 року.

http://biz.nv.ua/

Tags: Деньги, НБУ, Полезная информация
Subscribe

Posts from This Journal “Полезная информация” Tag

promo moryakukrainy март 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author