Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

Чи вплине безвізовий режим на правила працевлаштування в ЄС


Вже 11 червня українці зможуть перетинати кордон з Європейським Союзом без шенгенських віз. Адже вступає в дію безвізовий режим.
Якщо вам запропонували роботу, або ви її шукаєте самотужки в Європейському Союзі, робоча віза все-таки потрібна. Адже безвіз спрощує умови перетину кордону тільки для туристів. Але аж ніяк не дає дозвіл на працевлаштування.

Тому аби отримати дозвіл, потрібно зібрати усі документи. Зокрема, підписаний контракт і запрошення від працедавця. А ще у консульстві запитають паспорт, ідентифікаційний код, соцстрахування, диплом.

Роботу за кордоном ви можете отримати, якщо вакансія не зацікавила місцевих спеціалістів.

“Для того, щоб почалася вся процедура, необхідно, щоб компанія, у якій ви збираєтеся працювати, виставила позицію на своєму ринку праці.

Вона там має простояти місяць хоча б, не знайти місцевого спеціаліста, і таким чином вони можуть отримати право взяти закордонного спеціаліста”,– пояснив бізнес-аналітик Владислав Богуцький.

Вкрай обережним потрібно бути тим, хто самотужки шукає роботу або через посередників. Ви маєте бути впевненими, що за кордоном на вас чекають.

“На кордоні з Польщею вас можуть запитати, куди ви їдете. Якщо ви показуєте, до кого ви їдете, а роботодавець не підтверджує цього, то вам просто відмовляють у в’їзді”, – наголосив заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

Безвіз дозволяє перебувати за кордоном 90 днів. А для когось це можливість схитрувати і влаштуватися на сезонну роботу.

“Якщо людина залишиться і буде працювати, її спіймають і заборонять в’їзд до Європейського Союзу. Якщо таких людей буде багато, це може поставити під удар те, що Європейський Союз вирішить, що не можна Україні продовжувати безвізовий режим”,– запевнила радник міністра з питань тимчасово окупованих територій Олеся Цибулько.

http://vilne.info

Tags: Евросоюз, Законодательство, Полезная информация
Subscribe

Posts from This Journal “Евросоюз” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author