Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

«НІБУЛОН» відкриває представництво компанії в Києві


Компанія «НІБУЛОН» – ровесник незалежної України. За 25 років своєї діяльності ми пройшли шлях від невеликого підприємства до компанії з широкою мережею філій. Сьогодні наші підрозділи знаходяться в багатьох областях України. «НІБУЛОН» співпрацює зі всім світом, але штаб-квартира нашої компанії протягом 25 років незмінно знаходиться в місті Миколаїв.

«НІБУЛОН» – це не лише лідер аграрного ринку України, а й провідний український інвестор, сільгосптоваровиробник і експортер. Компанія досягла успіху відразу в кількох галузях економіки, серед яких: АПК і будівництво, транспорт і машинобудування, суднобудування і судноплавство та інше. За чверть сторіччя своєї діяльності компанія інвестувала 1,65 млрд дол. США в економіку України. Усі ці роки будь-які перешкоди та економічні негаразди ми долали разом із нашою країною, разом працювали заради майбутнього нашої держави.

Важливою віхою в історії України стала Революція Гідності. Наша компанія позитивно сприйняла ці демократичні суспільно-політичні зміни, наступним етапом яких став поступовий рух законодавчої бази до цивілізованих демократичних стандартів, а також зміни підходів у роботі з державними органами, їх прагнення до відкритості, прозорості та готовності до співпраці і діалогу з бізнесом.

Зважаючи на те, що компанія «НІБУЛОН» є членом багатьох національних і міжнародних асоціацій та профільних організацій, ми відчули реальну необхідність в організації представництва компанії в Києві. Таке представництво буде здійснювати взаємодію компанії з органами влади та профільними асоціаціями, брати участь у відповідних заходах. Зі значним збільшенням кількості таких заходів та зустрічей, на які представники нашої компанії запрошуються як експерти або з метою представлення інтересів компанії, фізично неможливими стали постійні відрядження висококваліфікованих фахівців головного миколаївського офісу компанії. З огляду на це, керівництвом компанії «НІБУЛОН» було прийнято рішення про відкриття постійного представництва в Києві. 1 лютого 2017 р. до київського офісу на посаду заступника генерального директора по взаємодії з органами влади був прийнятий Володимир Георгійович Клименко.

Володимир Клименко має великий досвід ефективної роботи в аграрній галузі. Є заслуженим працівником сільського господарства України. З 2002 р. працював радником віце-прем’єр-міністрів з питань АПК у семи урядах, а також радником секретаря РНБО України на громадських засадах. Також він є членом Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, експертом ЄБРР та ФАО, брав участь у роботі низки урядових делегації України. На посаді президента Української зернової асоціації Володимир Клименко зробив багато для розвитку аграрного сектору нашої держави. Разом із нашою компанією, яка є одним із засновників та найактивнішим членом Української зернової асоціації, зроблено величезний внесок у розбудову цивілізованого конкурентного зернового ринку в Україні.

Ми сподіваємось, що цей досвід та знання, помножені на професіоналізм та творчий підхід наших фахівців, дозволять реалізувати амбітні інвестиційні проекти нашої компанії в різних галузях та покладуть початок новому етапу в розвитку економіки України.

Наш новий офіс розташований за адресою:

пр. Музейний, 4, м. Київ

Джерело: Прес-центр
http://www.nibulon.com

Tags: Нибулон
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author