Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

У цій країні експерти прогнозують безробіття через... роботів
Японці дуже люблять роботів і все, що з ними пов’язано. І виражається це не тільки в їх культурі (згадати хоча б численні аніме-серіали на кшталт Gundam і Neon Genesis Evangelion), але і в повсякденності.
Багато японців купують собі іграшки у формі роботів або роботів для різних побутових цілей. Що вже говорити про майбутнє сексуальних роботів в цій країні?Але схоже, що любов до роботів у результаті зіграє з японцями злий жарт, адже якщо вірити результатами останніх досліджень, вже до 2030 року роботи позбавлять жителів Країни висхідного сонця 2,4 мільйона робочих місць, пише cikavosti.com.

Дослідження, результати якого були опубліковані напередодні, було здійснено фахівцями інституту Mitsubishi. У доповіді чорним по білому прописано, що менш ніж через 15 років кількість робочих місць в Японії скоротиться майже на два з половиною мільйони. І пов’язано це в першу чергу з тим, що повільно, але вірно роботи витісняють людей з виробничих процесів. При цьому автори доповіді роблять особливий наголос, що мова йде не про тупих маніпуляторів, а саме про роботів з розвиненим штучним інтелектом.

«Активні розробки в галузі штучного інтелекту можуть серйозно відбитися на існуючому виробничому секторі. Це, в свою чергу, призведе до скорочення робочих місць, тому вже сьогодні необхідно задуматися про створення якоїсь державної програми підтримки, що гарантує невеликий, але стабільний дохід людей, які втратили свою роботу за роботів», — міркує один з авторів дослідження Сатоші Шірато.

В першу чергу, згідно зі звітом, роботизація накриє промислові підприємства, а також сферу послуг і торгівлі. Частина звільнених людей, зрозуміло, зможуть знайти себе в інших областях, але решта японців залишаться ні з чим.

Нагадаємо вам, що в Країні висхідного сонця, як правило, якщо ти влаштовуєшся на роботу, працюєш на неї все своє життя. Випадки зміни роботодавця за власним бажанням тут вкрай рідкісні. Тим не менш багато жителів Японії вже відчувають майбутню тенденцію, і до 2030-го року кількість фахівців зі штучного інтелекту і робототехніки збільшиться до 5 мільйонів чоловік. Ці люди, напевно, не залишаться без роботи.

http://svitua.com.ua
Tags: Роботы, Япония
Subscribe

Posts from This Journal “Роботы” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author