Моряк Украины (moryakukrainy) wrote,
Моряк Украины
moryakukrainy

"Укрзализныця" признала неконкурентоспособность нового "Шелкового пути"

Для организации регулярных рейсов новым «Шелковым путем»  ПАО "Укрзализныця" нужно приобщиться к Транскаспийскому международному транспортному маршруту. Об этом сообщил директор по грузовым перевозкам и логистике  УЗ Иван Федорко, говорится в сообщении пресс-службы ведомства. По его словам, такое решение может быть принято уже 15 апреля 2016 года в Одессе, во время встречи с  представителями железных дорог Азербайджана, Казахстана и Грузии.

Он также отметил, что статус участника Транскаспийского транспортного маршрута позволит вести переговоры с другимиучастникамикоридора по установлению конкурентоспособного сквозного тарифа.
"Со своей стороны, мы уже снизили тариф на перевозки поездом грузов территорией Украины, есть положительные договоренности с Азербайджаном и Грузией, сейчас надо работать в данном направлении с Казахстаном. Только тогда можно выйти на конкурентный тариф", - отметил он.

golos.ua


05.04.2016

ПАТ «Укрзалізниця» веде переговори щодо встановлення конкурентного тарифу на перевезення вантажів Новим шовковим шляхом

Для організації регулярних рейсів Новим шовковим шляхом ПАТ «Укрзалізниця» потрібно долучитися до міжнародного Транскаспійського транспортного маршруту. Таке рішення може бути прийняте вже 15 квітня 2016 року в Одесі, під час зустрічі з  представниками залізниць Азербайджану, Казахстану та Грузії. Про це повідомив директор з вантажних перевезень і логістики  ПАТ «Укрзалізниця» Іван Федорко.

За словами Івана Федорка, статус учасника Транскаспійського транспортного маршруту дозволить вести переговори з іншими учасниками коридору щодо встановлення конкурентоспроможного наскрізного тарифу. «Зі свого боку, ми вже знизили тариф на перевезення поїздом вантажів територією України, є позитивні домовленості з Азербайджаном та Грузією, наразі треба працювати у даному напрямку з Казахстаном. Лише тоді можна вийти на конкурентний тариф», - зазначив він.

Також директор з вантажних перевезень і логістики  ПАТ «Укрзалізниця» повідомив, що демонстраційний рейс поїзда дозволить виявити всі технічні особливості та вузькі місця маршруту. «Ми зможемо чітко зрозуміти, на яких станціях можуть виникати проблеми та затримки та вирішимо усі технологічні проблеми та  чітко визначимося з часом, який необхідний для подолання даного маршруту», - додав І. Федорко.

Окрім цього, за словами Івана Федорка, що інтерес до зазначеного маршруту є як в іноземних, так і вітчизняних компаній, але вантажовласники чекають на конкурентний тариф.

Tags: Железная дорога, Транспортные коридоры
Subscribe

Posts from This Journal “Транспортные коридоры” Tag

promo moryakukrainy march 26, 21:24
Buy for 10 tokens
На 65 лет растянулась вахта начальника Воронцовского маяка. Истории об исчезающих профессиях, а также, об облачном прошлом и туманном настоящем одного из самых уникальных занятий на свете. «21 марта 1956 года я был принят на Воронцовский маяк. Мне было 22 года и 3 месяца. Но, не…
Comments for this post were disabled by the author